




2 142 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BREMBO | P24178N | FORD | DG1Z2001A | REMSA | 149500 |
| ROADHOUSE | 2149500 | WOKING | P1595300 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| FORD USA EXPLORER |
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 0986495399 |
| Производитель | Bosch |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Комплектация колодок | С антискрипной пластиной |
| Вид колодок | С низким содержанием стали |
| Толщина | 18.7 мм |
| Ширина | 180.1 мм |
| Высота | 60.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота [мм] | 60,9 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Код товара | 0986495399 |
| Номер WVA | 25893 |
| Толщина (мм) | 18,7 |
| Ширина [мм] | 180,1 |