


1 625 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| FORD | 222644 | FORD | GC469176AB | FORD | T222644 |
| IVECO | 504128471 | UFI | 2434800 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford Cargo |
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | S4348NR |
| Производитель | Sofima |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип фильтра | Вставка |
| Высота | 232 мм |
| Внутренний диаметр | 91 мм |
| Внешний диаметр | 108 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 232 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 91 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 110 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 101 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 108 |
| Код товара | S4348NR |