



3 890 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BOSCH | 0986479D29 | BREMBO | 09D93911 | PILENGA | V1725R |
| PORSCHE | 95B615302AA | SHW Performance | PFR39528 | ZIMMERMANN | 460455852 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Porsche MACAN |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zimmermann |
| Код запчасти | 460455820 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип | Высокоуглеродистый |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Толщина | 36 мм |
| Высота | 52 мм |
| Диаметр ступицы | 112 мм |
| Совместимость с маркой | Porsche |
| Пользовательские характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 52 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 360 |
| Код товара | 460455820 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 36 |
| парні номери артикулів | 460.4557.20 |