




1 713 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BENDIX Braking | BDS2306 | BLUE PRINT | ADBP430152 | BORG & BECK | BBD5661 |
| DELPHI | BG5164C | HELLA PAGID | 8DD355134731 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3310548 |
| HYUNDAI | 58411N7000 | KIA | 58411N7000 | MINTEX | MDC3040C |
| NIPPARTS | N3310311 | OPTIMAL | BS1024C | TEXTAR | 92337203 |
| ZIMMERMANN | 285354420 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Meyle |
| Код запчасти | 37155230051PD |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Назначение | Задние колеса |
| Высота | 32 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Диаметр ступицы | 114 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Тип | Невентилируемые |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Пользовательские характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114 |
| Висота [мм] | 32 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 76 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товара | 37155230051PD |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10 |
| потрібна кількість | 2 |