




2 169 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BALDWIN | PF46106 | DAF | 1852006 | DAF | 2133096 |
| DAF | 2164463 | DAF | 2277129 | DONALDSON | P581406 |
| FEBI BILSTEIN | 176031 | FLEETGUARD | FS20260 | LUBERFINER | L7663F |
| MAHLE | KX463D | MANN-FILTER | PU10009z | PACCAR | 1852006PE |
| PACCAR | 2133096PE | PACCAR | 2164463PE | PACCAR | 2277129PE |
| WIX FILTERS | WF10591 |
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | E126KPD303 |
| Производитель | HENGST FILTER |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип фильтра | Вставка |
| Внешний диаметр | 100 мм |
| Внутренний диаметр | 44 мм |
| Высота | 285 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 284,5 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 43,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 100 |
| Код товара | E126KPD303 |