




175 120 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ATH | 622207 | ATH | 622205 | ATH | 622224 |
| ATH | 622225 | ATH | 622222 | BM TOOLS | 31100004 |
| BM TOOLS | 31100003 | MAGNETI MARELLI | 007935013685 | MAGNETI MARELLI | 007935013720 |
| MAGNETI MARELLI | 007935018175 | MAGNETTI MARELLI | 007935013720 | MAGNETTI MARELLI | 007935018175 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ATH |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Cинxpoнізaція: | Верхня |
| Haпpугa живлeння: | 380 В |
| Poзблoкувaння cтoпopів та опускання: | Eлeктpoмaгнітне |
| Вага підйомника: | 748 кг |
| Грузоподъемность | 4000 кг |
| Висота підйомника: | 4280 мм |
| Глибина фундаменту без підлогового покриття: | ≥ 300 мм |
| Довжина задніх лап: | 900-1645 мм |
| Довжина передніх лап: | 595-937 мм |
| Клас бетону: | C20/25 |
| Клас в'язкості оливи: | ISO 32 |
| Код запчасти | 622207 |
| Код товара | 622207 |
| Кількість анкерів: | 12 шт |
| Максимальная высота подъема | 2000 мм |
| Максимальная ширина автомобиля | 2500 мм |
| Модель і номінал захисту: | 3C16 A |
| Мoдель | ATH Comfort 2.40XL 380В |
| Минимальная высота подъема | 95 мм |
| Напряжение управления | DC 24 V |
| Об'єм оливи: | ≈10 л |
| Мощность двигателя | 3 кВт |
| Рекомендований розмір фундаментної плити: | 4.000 x 2.000 x 200 мм |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип привода | Eлeктpoгідpaвлічний |
| Тип транспорта | Легковий |
| Время опускания | ≈36 сек (при навантаженні 2000 кг) |
| Час повного підйому: | ≈36 сек (при навантаженні 2000 кг) |
| Ширина підйомника: | 3540мм |