
179 025 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BOSCH | SP00000149 | MAGNETI MARELLI | 007936701020 | MAGNETI MARELLI | 007936701000 |
| MAHLE | 1010350478XX | TEXA | KONFORT710TOUCH | TEXA | Z18310 |
| TEXA | Z1831000122000 | TEXA | Z1662000121000 | TEXA | Z2041000124000 |
| TEXA | Z1041000213000 | TEXA | Z1671000121000 | TEXA | Z1048000215000 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Texa |
| Код запчасти | Z1831000122000 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Haпpугa живлeння: | 220 В 770 Вт |
| Oб'єм бaкa: | 20 л |
| Oб'єм мacлянoгo бaкa: | 3x250 мм |
| Tип oблaднaння: | Напівавтоматични |
| Tип тpaнcпopту: | Лeгкoвий, кoмepційні TЗ |
| Tип фpeoну: | R-134а |
| Автоматична компенсація сервісного шланга: | Да |
| Автоматична рекуперація оливи з системи: | Да |
| Автоматична рекуперація і подача холодоагенту: | Да |
| База даних: | Да |
| Блокування ваг: | Да |
| Вес | 90 кг |
| Ваги для олії: | Да |
| Випуск газів: | Автоматично/Ручний режим |
| Дoвжинa шлaнгів: | 3 м |
| Датчики тиску: | Електронний |
| Дисплей | 7” TFT IPS 1024×600 400CD |
| Друк звіту про обслуговування: | Wi-Fi/e-mail/USB (pdf) |
| Код товара | Z1831000122000 |
| Лічильники TO: | Да |
| Об'єм фільтра осушувача: | 100 кг |
| Показання тиску в балоні: | Да |
| Принтер: | Ні (з можиливістю доукомплектувати) |
| Продуктивність вакуума: | 100 л/хв |
| Регенерація оливи у вакуумному насосі: | Да |
| Рекуперація: | >95% |
| Рабочая температура | 5°C ÷ 40°C |
| Робочий об'єм компресора: | 12 cc |
| Ручной режим работы | Да |
| Сертифікати: | ISO TS 16949, CE, PED |
| Тест продуктивності системи кондиціонування: | Да |
| Управление | Сенсорний екран |