




4 523 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BOSCH | 0986479D26 | CAR | 1421877 | FERODO | DDF2686LC1 |
| JURID | 563248JC1 | PORSCHE | 95B615301 | PORSCHE | 95B615301F |
| PORSCHE | 95B615301H | PORSCHE | 95B615301T | TEXTAR | 92319005 |
| ZIMMERMANN | 460155220 | ZIMMERMANN | 460155252 | ZIMMERMANN | 460451420 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Porsche MACAN |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 24013401091 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Толщина | 34 мм |
| Тип | Высокоуглеродистый |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 52 мм |
| Диаметр отверстия для колесного болта | 15.3 мм |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Совместимость с маркой | Porsche |
| Пользовательские характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 52,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 68,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1009 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 350,0 |
| Код товара | 24013401091 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 34,0 |
| парні номери артикулів | 24.0134-0108.1 |