




4 523 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BOSCH | 0986479D28 | CAR | 1421878 | FERODO | DDF2686RC1 |
| JURID | 563249JC1 | PORSCHE | 95B615302 | PORSCHE | 95B615302F |
| PORSCHE | 95B615302H | PORSCHE | 95B615302R | TEXTAR | 92319105 |
| ZIMMERMANN | 460155320 | ZIMMERMANN | 460155352 | ZIMMERMANN | 460451520 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Porsche MACAN |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 24013401081 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Толщина | 34 мм |
| Тип | Высокоуглеродистый |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 52 мм |
| Диаметр отверстия для колесного болта | 15.3 мм |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Совместимость с маркой | Porsche |
| Пользовательские характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 52,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 68,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1009 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 350,0 |
| Код товара | 24013401081 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 34,0 |
| парні номери артикулів | 24.0134-0109.1 |