



2 441 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| A.B.S. | 2921S | APEC | DRM9224 | BORG & BECK | BBR7266 |
| MINTEX | MBD412 | NISSAN | 432063LG0A | NISSAN | 43206JX00A |
| PAGID | 61467 | TEXTAR | 94046400 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan NV200 EVALIA | Nissan NV200 фургон |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | BF616 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Внутренняя высота барабана | 57 мм |
| Диаметр отверстия ступицы | 114.3 мм |
| Высота | 219 мм |
| Диаметр барабана | 265 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Пользовательские характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Внутрішня висота гальмівного барабана [мм] | 57 |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній [мм] | 229 |
| Діаметр гальмівного барабану зовнішній [мм] | 265 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Загальна висота гальмівного барабана [мм] | 219 |
| Код товара | BF616 |