




1 089 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BOSCH | 0986495385 | BREMBO | P24172N | FORD | CT432200AA |
| FORD | CT4Z2200A | FORD | DG132M007CB | FORD | DG1Z2200E |
| FORD | EG132M007CA | FORD | EG1Z2200A | FORD | EU2J2C453AA |
| FORD | EU2Z2V200A | FORD | FB532M007CB | FORD | FB5Z2200C |
| FORD | FG132M007AA | FORD | GU2J2C453CA | FORD | GU2Z2V200C |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| FORD USA EXPLORER |
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 0986495395 |
| Производитель | Bosch |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Комплектация колодок | С антискрипной пластиной |
| Вид колодок | С низким содержанием стали |
| Толщина | 17.3 мм |
| Ширина | 116.9 мм |
| Высота | 49.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота [мм] | 49,9 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Код товара | 0986495395 |
| Номер WVA | 25886 |
| Толщина (мм) | 17,3 |
| Ширина [мм] | 116,9 |