


1 111 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| FORD | 5660104 | FORD | BRF1539 | FORD | BT432200AA |
| FORD | BT4Z2200A | FORD | DG132M007CA | FORD | DG1Z2200D |
| FORD | EG132M007AA | FORD | EG1Z2200B | FORD | FG1Z2200A |
| MINTEX | MDB3841 | TEXTAR | 2588601 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| FORD USA EDGE (U387) | FORD USA EXPLORER |
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 0986495396 |
| Производитель | Bosch |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Комплектация колодок | С антискрипной пластиной |
| Вид колодок | С низким содержанием стали |
| Толщина | 17.3 мм |
| Ширина | 116.9 мм |
| Высота | 49.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота [мм] | 49,9 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Код товара | 0986495396 |
| Номер WVA | 25886 |
| Толщина (мм) | 17,3 |
| Ширина [мм] | 116,9 |