




3 562 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ATE | 24013002631 | BOSCH | 0986479G93 | BREMBO | 09D99011 |
| FERODO | DDF3074C | HELLA PAGID | 8DD355134871 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3300347 |
| HYUNDAI | 51712C5700 | JURID | 563718JC | KIA | 51712C5700 |
| MEYLE | 28835210028PD | TEXTAR | 92342803 | ZIMMERMANN | 285354252 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai SANTA FÉ IV (TM, TMA) | KIA SORENTO/SORENTO PRIME III (UM) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zimmermann |
| Код запчасти | 285354220 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Толщина | 30 мм |
| Высота | 50 мм |
| Диаметр ступицы | 114 мм |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia |
| Совместимость с моделью | Sorento, Santa Fe |
| Пользовательские характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114 |
| Висота [мм] | 50 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 340 |
| Код товара | 285354220 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |