




3 162 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ATE | 13047055642 | BENDIX | BPD2378 | BOSCH | 0986460164 |
| CIFAM | 82213000 | DELPHI | LP3741 | FEBI BILSTEIN | 183655 |
| FERODO | FDB5445 | GALFER | B1G12025872 | GALFER | G1202587 |
| HELLA | 8DB355043641 | HELLA PAGID | 8DB355043641 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3600570 |
| HYUNDAI | 58101N7A10 | ICER | 182429 | LPR | 05P2375 |
| METELLI | 2213000 | MINTEX | MDB3493 | NIPPARTS | N3600542 |
| NK | 223474 | REMSA | 195702 | ROADHOUSE | 2195702 |
| TEXTAR | 2649301 | ZIMMERMANN | 264931752 |
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 13046055642 |
| Производитель | ATE |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина | 145.4 мм |
| Высота | 64.4 мм |
| Толщина | 17.5 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота [мм] | 64,4 |
| Тормозная система | Mobis |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1279/5656 |
| Код товара | 13046055642 |
| Толщина (мм) | 17,5 |
| Ширина [мм] | 145,4 |