



3 527 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| APEC | DRM9968 | BLUE PRINT | ADC44711 | DELPHI | BF559 |
| GIRLING | DB4423 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | N3405016 | KAVO PARTS | BD5862 |
| LPR | 7D0680 | MINTEX | MBD333 | MITSUBISHI | 4615A127 |
| MITSUBISHI | MN102439 | PAGID | 61356 | sbs | 1825253014 |
| TEXTAR | 94035300 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi L 200 (KB_T, KA_T) | Mitsubishi CHALLENGER II (KG_, KH_) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Код запчасти | 0986477232 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Назначение | Задние колеса |
| Диаметр барабана | 342.5 мм |
| Внутренняя высота барабана | 73 мм |
| Высота | 91.5 мм |
| Диаметр отверстия ступицы | 139.7 мм |
| Число отверстий | 6 шт |
| Совместимость с моделью | L200, Pajero Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 139,7 |
| Внутрішня висота гальмівного барабана [мм] | 73 |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній [мм] | 295 |
| Діаметр гальмівного барабану зовнішній [мм] | 342,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 94 |
| Загальна висота гальмівного барабана [мм] | 91,5 |
| Код товара | 0986477232 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |