




3 303 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| A.B.S. | 35372 | AISIN | BPMB7021 | ATE | 604727 |
| ATE | 13046047272 | BENDIX Braking | BPD2368 | BORG & BECK | BBP2952 |
| BOSCH | 0986460292 | BREMBO | P50171 | CIFAM | 82213110 |
| DELPHI | LP3713 | fri.tech. | 13110 | HELLA | 8DB355043071 |
| HELLA PAGID | 8DB355043071 | ICER | 182439 | KAWE | 195300 |
| LPR | 05P2354 | MERCEDES | 0004200604 | MERCEDES-BENZ | 0004200604 |
| MERCEDES-BENZ | 0004200704 | MERCEDES-BENZ | 0004203603 | MERCEDES-BENZ | 0004203703 |
| MERCEDES-BENZ | 0004200604 | MERCEDES-BENZ | 0004200704 | MERCEDES-BENZ | 0004203603 |
| MERCEDES-BENZ | 0004203703 | MERCEDES-BENZ | A0004200604 | MERCEDES-BENZ | A0004200704 |
| MERCEDES-BENZ | A0004203603 | MERCEDES-BENZ | A0004203703 | MERCEDES-BENZ | 0004213102 |
| METELLI | 2213110 | MGA | MGA1443 | NATIONAL | NP3390 |
| PAGID | 8DB355043071 | R BRAKE | RB2439 | REMSA | 2195300 |
| ROADHOUSE | 2195300 | SAMKO | 5SP2354 | TEXTAR | 2644301 |
| TRUSTING | 13110 | VALEO | 610517 | VALEO | 9011310 |
| VALEO MX | 9011310 | VALEO MX | 610517 | WOKING | P1853300 |
| ZIMMERMANN | 264431751 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz S-CLASS (W223) |
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 182439 |
| Производитель | Icer |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина | 138.5 мм |
| Высота | 109.7 мм |
| Толщина | 17.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 109,7 |
| Тормозная система | Brembo |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5849 |
| Код товара | 182439 |
| Технічний інформаційний номер | 182439 |
| Толщина (мм) | 17,9 |
| Ширина [мм] | 138,5 |
| Якість | 300 |