




2 172 ₴



| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| A.L. FILTER | ALG7628 | A.L. Group | ALG7628 | ALCO FILTER | MD3029 |
| BOSCH | F026402177 | BOSCH | F026402177000 | BOSCH | F026402183 |
| BOSCH | F026402205 | CLAAS | 0019961290 | DONALDSON | P583764 |
| FEBI BILSTEIN | 172660 | FLEETGUARD | FK11000 | HENGST FILTER | E443KPD2942 |
| HIFI FILTER | KN70434 | KNORR-BREMSE | K165035N50 | MAHLE | KX403DECO |
| MAHLE | KX403KIT | MAHLE | KX4031KIT | MANN-FILTER | PU80102x |
| MANN-FILTER | PU8343X | MERCEDES-BENZ | 9360903655 | MERCEDES-BENZ | 9360906552 |
| MERCEDES-BENZ | 9360920001 | MERCEDES-BENZ | 9360920105 | MERCEDES-BENZ | A9360903655 |
| MERCEDES-BENZ | A9360906552 | MERCEDES-BENZ | A9360920001 | MERCEDES-BENZ | A9360920105 |
| SF FILTER | SK48625SET | TRP | 1535274 | UFI | 2617400 |
| UFI | 2617401 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz UNIMOG | Mercedes-Benz CITARO (O 530) | Mercedes-Benz INTEGRO (O 550) |
| Mercedes-Benz ATEGO 3 | Mercedes-Benz INTOURO | Mercedes-Benz ACTROS MP4 |
| Mercedes-Benz ANTOS | Mercedes-Benz AROCS | Mercedes-Benz ECONIC 2 |
| Mercedes-Benz CITARO 2 | Mercedes-Benz CONECTO | SETRA Series 400 |
| SETRA Series 500 |
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | PU801012X |
| Производитель | Mann Filter |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип фильтра | Вставка |
| Высота | 160 мм |
| Внутренний диаметр | 31 мм |
| Внешний диаметр | 75 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота 1 [мм] | 82 |
| Висота [мм] | 160 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 30 |
| Внутрішній діаметр 2 [мм] | 12 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 31 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 34 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
| Код товара | PU801012X |