
165 738 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATH | 630312 | ATH | 630311 | ATH | 680008FZ |
| ATH | 680008 | BM TOOLS | 31100005 | MAGNETI MARELLI | 007935011085 |
| MAGNETI MARELLI | 007935011075 | MAGNETI MARELLI | 007935011080 | MAGNETI MARELLI | 007935011090 |
| MAGNETTI MARELLI | 007935011085 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BM TOOLS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Haпpугa живлeння: | 380 В |
| Вага підйомника: | 800 кг |
| Вантажність | 3000 кг |
| Довжина платформи | 1540-2154 мм |
| Клас в'язкості оливи: | ISO 32 |
| Код запчастини | 31100006 |
| Код товару | 31100006 |
| Максимальна висота підіймання | 1930 мм |
| Максимальна довжина підйомника: | 2154 мм |
| Максимальна ширина підйомника: | 2108 мм |
| Мoдель | 31100006 |
| Мінімальна висота підйомника: | 105 мм |
| Об'єм оливи: | 16 л |
| Потужність двигуна | 2,2 кВт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип приводу | Eлeктpoгідpaвлічний |
| Тип транспорту | Легковий |
| Тиск повітря | 6-8 бар |
| Час опускання | ≈45 сек |
| Час підйому | ≈45 сек |
| Ширина між платформами: | 808 мм |
| Ширина платформи | 620 мм |