Кошик
1094 відгуків
Моторные масла и спецжидкости
+380 (95) 776-53-90
+380 (67) 394-65-45

Про нас

Компанія OilTime позиціонує себе як дистриб'ютор горючо-мастильних матеріалів, спецжидкостей, акумуляторів і авто аксесуарів. Досвідчена команда фахівців з підтримкою технологій продажів, логістики та менеджменту на ринку горючо-мастильних матеріалів та запчастин, гарантує постачання якісних товарів покупцям в самі короткі терміни за найбільш вигідними умовами. Досвід акціонерів і персоналу в автомобільному бізнесі, дає можливість професійно підбирати моторні мастила та спецрідини для вашого авто.

Працівники та акціонери думають і розуміють бізнес-процеси однаково, так як працюють разом більше 10 років, починаючи з 2004 року, в сфері продажу паливно-мастильних матеріалів і спецжидкостей. Фахівці столу замовлень допоможуть підібрати моторні мастила та спецрідини для вашого автомобіля за всіма технічними характеристиками та допусками, які рекомендують виробники.

OilTime надає такі умови, при яких наші покупці купують конкурентоспроможну вартість товару на ринку моторних масел і спецжидкостей. Продумана логістика дає можливість співпраці по всій території України. Надаємо знижки оптовим клієнтам.

Компанія запрошує на роботу найкращих професіоналів як на рівні управління компанією, так і на рівні продажів і аналітики. Спільно ми отримаємо результат і мотивацію працювати разом.

Інформація про компанію

Назва:
ООО "ОИЛ ТАЙМ"
Тип компанії:
Торгова компанія, Дистриб'ютор / Реселер
Бренди:
Mobil, Shell, Elf, Total, Aral, Original.

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2010
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner