



6 051 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 210254N | AVA Clever Choice | TO2670 | AVA Clever Choice | TOA2670 |
| EACLIMA | 31R71320 | KOYORAD | PL012283 | LEXUS | 1604131630 |
| NISSENS | 646833 | VAN WEZEL | 53002670 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Lexus RX (GYL1_, GGL15, AGL10) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59081 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 791 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 27 |
| Довжина решітки [мм] | 791 |
| Код товару | 59081 |
| Ширина решітки [мм] | 450 |