



6 503 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 140115N | AVA Clever Choice | MT2270 | EACLIMA | 31R51123 |
| KOYORAD | PL033151R | MITSUBISHI | 1350A637 | MITSUBISHI | 1350A898 |
| NISSENS | 606529 | VAN WEZEL | 32012701 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550112 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Ширина ядра радіатора | 306 мм |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 25 |
| Довжина решітки [мм] | 525 |
| Код товару | 550112 |
| Ширина решітки [мм] | 306 |