



6 651 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 102196 | AKS DASIS | 040094N | AVA Clever Choice | VN2428 |
| MAHLE | CR2428000S | NISSENS | 606084 | VALEO | 701667 |
| VAN WEZEL | 58012704 | VW | 5N0121253Q |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW TIGUAN (5N_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550277 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 447 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Tiguan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 650 |
| Код товару | 550277 |
| Ширина решітки [мм] | 447 |