



5 497 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 560111N | AUTOGAMMA | 105841 | AVA Clever Choice | HY2447 |
| HYUNDAI | 253102W800 | HYUNDAI | 253102W890 | KOYORAD | PL812831 |
| NISSENS | 675068 | VAN WEZEL | 82002447 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai SANTA FE III (DM) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550091 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 482 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 670 |
| Код товару | 550091 |
| Ширина решітки [мм] | 482 |