



9 044 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 180071N | AVA Clever Choice | RT2419 | HELLA | 8MK376745201 |
| KALE | 273900 | MAHLE | CR896000P | NISSENS | 637619 |
| RENAULT | 214100006R | VAN WEZEL | 43002419 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault LAGUNA III (BT0/1) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53027 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 686 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 40 |
| Довжина решітки [мм] | 686 |
| Код товару | 53027 |
| Ширина решітки [мм] | 368 |