



4 234 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AVA Clever Choice | HD2262 | EACLIMA | 31R26085 | HONDA | 19010RB0004 |
| HONDA | 19010RB1901 | NISSENS | 681374 | NRF | 53194 |
| VALEO | 701179 | VAN WEZEL | 25002253 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda FIT III (GE) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59318 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 681 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 681 |
| Код товару | 59318 |
| Ширина решітки [мм] | 350 |