



6 455 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AVA Clever Choice | KA2128 | AVA Clever Choice | KAA2128 | EACLIMA | 31R36083 |
| FRIGAIR | 01333016 | HELLA | 8MK376763621 | KIA | 253103E350 |
| NISSENS | 66658 | VAN WEZEL | 83002128 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| KIA SORENTO I (JC) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53370 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 636 мм |
| Ширина ядра радіатора | 467 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 636 |
| Код товару | 53370 |
| Ширина решітки [мм] | 467 |