



3 962 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 090132N | AVA Clever Choice | FD2421 | AVA Clever Choice | FDA2421 |
| FORD | 1786804 | FORD | CV618005EA | HELLA | 8MK376733654 |
| KOYORAD | PL322308 | MAGNETI MARELLI | 350213158700 | MAHLE | CR815000S |
| NISSENS | 66862 | VALEO | 701671 | VALEO | 735373 |
| VAN WEZEL | 18012708 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550045 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Kuga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 670 |
| Код товару | 550045 |
| Ширина решітки [мм] | 448 |