



3 328 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 120171 | AKS DASIS | 070174N | AVA Clever Choice | DN2391 |
| EACLIMA | 31R18142 | KOYORAD | PL022652R | NISSAN | 214103NA0A |
| NISSENS | 68737 | VAN WEZEL | 33002391 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan LEAF |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550133 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 636 мм |
| Ширина ядра радіатора | 330 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 636 |
| Код товару | 550133 |
| Ширина решітки [мм] | 330 |