



6 313 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 070190N | EACLIMA | 31R18160 | MAHLE | CR1596000S |
| NISSAN | 21400BB40A | NISSAN | 21410BB40A | NISSENS | 68811 |
| VALEO | 735492 | VAN WEZEL | 13012708 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan DUALIS (J10, JJ10) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58540 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 428 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 590 |
| Код товару | 58540 |
| Ширина решітки [мм] | 428 |