



5 516 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43949 | AKS DASIS | 512104N | AVA Clever Choice | KA5338D |
| KIA | 97606H8300 | KOYORAD | CD821299M | MAHLE | AC1055000S |
| NISSENS | 941162 | VAN WEZEL | 83015708 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| KIA RIO IV (YB, SC, FB) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350385 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 533 мм |
| Ширина ядра радіатора | 379 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 12.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 12,7 |
| Ø впускного отвору [мм] | 17,1 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 533 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350385 |
| Ширина решітки [мм] | 379 |