



5 014 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AVA Clever Choice | RT4680 | NISSENS | 961289 | RENAULT | 144969690R |
| VAN WEZEL | 43004680 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) | Renault SCÉNIC IV (J9_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 309131 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 282 мм |
| Ширина ядра радіатора | 217 мм |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Espace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 80 |
| Довжина решітки [мм] | 282 |
| Код товару | 309131 |
| Ширина решітки [мм] | 217 |