



7 262 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 104179 | BMW | 17118642747 | BMW | 17119468695 |
| VAN WEZEL | 6012741 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW X3 (G01, F97) | BMW X4 (G02, F98) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550282 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 615 мм |
| Ширина ядра радіатора | 545 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 615 |
| Код товару | 550282 |
| Ширина решітки [мм] | 545 |