




4 196 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 510193N | EACLIMA | 31R28116 | HYUNDAI | 253100X050 |
| HYUNDAI | 253100X070 | HYUNDAI | 253100X350 | KALE | 341970 |
| MAHLE | CR2274000S | NISSENS | 67098 | VAN WEZEL | 82002292 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai i10 (PA) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58425 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 428 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 22 |
| Довжина решітки [мм] | 428 |
| Код товару | 58425 |
| Ширина решітки [мм] | 350 |