




1 713 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BENDIX Braking | BDS2306 | BLUE PRINT | ADBP430152 | BORG & BECK | BBD5661 |
| DELPHI | BG5164C | HELLA PAGID | 8DD355134731 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3310548 |
| HYUNDAI | 58411N7000 | KIA | 58411N7000 | MINTEX | MDC3040C |
| NIPPARTS | N3310311 | OPTIMAL | BS1024C | TEXTAR | 92337203 |
| ZIMMERMANN | 285354420 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 37155230051PD |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Задні колеса |
| Висота | 32 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр маточини | 114 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Тип | Невентильовані |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114 |
| Висота [мм] | 32 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 76 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товару | 37155230051PD |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10 |
| потрібна кількість | 2 |