



4 024 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 100068N | AUTOGAMMA | 105485 | AVA Clever Choice | HD2228 |
| EACLIMA | 31R26078 | FRIGAIR | 01193022 | HONDA | 19010RNBA51 |
| KOYORAD | PL081895 | NISSENS | 681384 | NRF | 56049 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 56050 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 673 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 17 |
| Довжина решітки [мм] | 673 |
| Код товару | 56050 |
| Ширина решітки [мм] | 375 |