



7 946 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 112164 | 4SEASONS | 980KI12001 | AKS DASIS | 510088N |
| AVA Clever Choice | KA2069 | EACLIMA | 31R36020 | FRIGAIR | 01333044 |
| KIA | 253103E200 | NISSENS | 66768 | VAN WEZEL | 83002069 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| KIA SORENTO I (JC) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53367 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 628 мм |
| Ширина ядра радіатора | 578 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 628 |
| Код товару | 53367 |
| Ширина решітки [мм] | 578 |