



9 591 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 210277N | AVA Clever Choice | TO2757 | EACLIMA | 31R71325 |
| KALE | 354905 | KOYORAD | PL013296R | NISSENS | 606068 |
| TOYOTA | 164000L361 | TOYOTA | 164000L390 | VAN WEZEL | 54002757 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota HILUX VIII Пикап (_N1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550032 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 648 мм |
| Ширина ядра радіатора | 550 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 648 |
| Код товару | 550032 |
| Ширина решітки [мм] | 550 |