



6 068 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 111086 | AKS DASIS | 100084N | EACLIMA | 31R26108 |
| FRIGAIR | 01193034 | HONDA | 19010R06E01 | KALE | 354270 |
| NISSENS | 68092 | THERMOTEC | D74018TT | VAN WEZEL | 25012226 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda CR-V III (RE) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58457 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 730 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 730 |
| Код товару | 58457 |
| Ширина решітки [мм] | 400 |