



8 221 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 130250 | AKS DASIS | 210167N | AUTOGAMMA | 104150 |
| AVA Clever Choice | TO2371 | EACLIMA | 31R71197 | FRIGAIR | 01153114 |
| NISSENS | 64598A | TOYOTA | 1640030100 | VAN WEZEL | 53002371 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota HILUX VI Пикап (_N1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59312 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 518 мм |
| Ширина ядра радіатора | 500 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 518 |
| Код товару | 59312 |
| Ширина решітки [мм] | 500 |