



4 263 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 102173 | AKS DASIS | 040053N | AVA Clever Choice | VN2326 |
| AVA Clever Choice | VW2326 | EACLIMA | 31R77062 | NISSENS | 65315 |
| VALEO | 735375 | VAN WEZEL | 58002326 | VW | 1K0121251EC |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW TIGUAN (5N_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50148 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 626 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Tiguan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 626 |
| Код товару | 50148 |
| Ширина решітки [мм] | 408 |