



3 774 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 120120 | 4SEASONS | 120120A | 4SEASONS | 120190A |
| AKS DASIS | 070185N | AUTOGAMMA | 107756 | AVA Clever Choice | DN2413 |
| NISSAN | 21400JD00B | NISSENS | 67368 | VAN WEZEL | 13002413 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan DUALIS (J10, JJ10) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59306A |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | Alternative |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки [мм] | 18 |
| Довжина решітки [мм] | 590 |
| Код товару | 59306A |
| Ширина решітки [мм] | 448 |