
1 017 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10210940 | ELRING | 484190 | TOYOTA | 1111551030E0 |
| VICTOR REINZ | 611014540 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Lexus LX (URJ201) | Toyota LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 83403281 |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Метал |
| Місце встановлення | Права |
| Довжина | 435 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Діаметр | 87.5 мм |
| Товщина | 1.3 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, LX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 435 |
| Діаметр [мм] | 87,5 |
| Код товару | 83403281 |
| Сторона монтажу | праворуч |
| Товщина (мм) | 1,3 |
| Ширина [мм] | 170 |