



6 731 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43445 | AKS DASIS | 072085N | AUTOGAMMA | 107431 |
| NISSAN | 92100EB70A |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan NP300 | Nissan NAVARA c бортовой платформой/ходовая часть (D40) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350561 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 646 мм |
| Ширина ядра радіатора | 538 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,2 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 646 |
| Код товару | 350561 |
| Ширина решітки [мм] | 538 |