



3 217 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 20181V | BOSCH | 0986479H18 | BRECO | BV9457 |
| BREMBO | 09D99111 | DELPHI | BG5080C | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3310543 |
| HYUNDAI | 58411S1700 | TEXTAR | 92347503 | ZIMMERMANN | 285354520 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai SANTA FÉ IV (TM, TMA) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 24011801631 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 18 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 35.6 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.4 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 35,6 |
| Діаметр центрування [мм] | 69,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1185 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 314,0 |
| Код товару | 24011801631 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 18,0 |