




3 352 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 187025N | AUGROS | 55138382 | AVA Clever Choice | RT4461 |
| AVA Clever Choice | RTA4461 | NISSENS | 96569 | NRF | 30916 |
| RENAULT | 144960024R | RENAULT | 144966078R | SCHLIECKMANN | 60434461 |
| VALEO | 818389 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault FLUENCE (L30_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43004461 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 657 мм |
| Ширина ядра радіатора | 93 мм |
| Глибина ядра радіатора | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 85 |
| Довжина решітки [мм] | 657 |
| Код товару | 43004461 |
| Ширина решітки [мм] | 93 |