



6 334 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 560132N | AVA Clever Choice | KA2339 | KIA | 25310B2450 |
| NISSENS | 666205 | VAN WEZEL | 83012722 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| KIA SOUL (AM) | KIA SOUL II (PS) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550178 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 411 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 480 |
| Код товару | 550178 |
| Ширина решітки [мм] | 411 |