



5 146 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ACURA | 19010R8AA51 | AKS DASIS | 100098N | AUTOGAMMA | 105407 |
| AVA Clever Choice | HD2324 | HONDA | 19010R40A51 | HONDA | 19010R70A53 |
| HONDA | 19010RL2G51 | KALE | 347595 | NISSENS | 68138 |
| VALEO | 701551 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda ACCORD VIII TOURER |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550239 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 758 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, RDX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 758 |
| Код товару | 550239 |
| Ширина решітки [мм] | 400 |