




2 376 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 129001N | AVA Clever Choice | MS6470 | AVA Clever Choice | MSA6470 |
| EACLIMA | 45C50026 | HELLA | 8FH351311201 | MAHLE | AH79000P |
| MERCEDES-BENZ | 2118300461 | MERCEDES-BENZ | A2118300461 | NISSENS | 72031 |
| VAN WEZEL | 30006470 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz E-CLASS (W211) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54296 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 178 мм |
| Ширина ядра радіатора | 214 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 178 |
| Код товару | 54296 |
| Ширина решітки [мм] | 214 |