



4 797 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 180105N | AUTOGAMMA | 107248 | AVA Clever Choice | RT2608 |
| DENSO | DRM23035 | EACLIMA | 31R60086 | JDEUS | RA0231040 |
| MAHLE | CR2264000S | NISSENS | 606653 | RENAULT | 214104950R |
| VAN WEZEL | 43002608 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault ZOE |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550237 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 505 мм |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 505 |
| Код товару | 550237 |
| Ширина решітки [мм] | 388 |