


800 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 3D0129620F | AUDI | 3D0129620J | BLUE PRINT | ADV182242 |
| COMLINE | EAF845 | CUPRA | 3D0129620F | CUPRA | 3D0129620J |
| FEBI BILSTEIN | 48459 | MECAFILTER | ELP9528 | VW | 3D0129620F |
| VW | 3D0129620J |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW PHAETON (3D_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX14792 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 213.1 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Висота | 69.3 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Phaeton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 69,3 |
| Довжина [мм] | 213,1 |
| Код товару | LX14792 |
| Ширина [мм] | 229 |